VIANOČNÉ BALENIA MOBIVENAL S DARČEKOM

Nádielka plná výživy nielen pre nohy nohaté! Ako je už zvykom, aj tento rok pred najkrajšími sviatkami roka prichádza jednotka výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu vo vianočnom balení. Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple sú odteraz dostupné v slovenských lekárňach v originálnom prevedení spolu s darčekom. Potešia sa mu všetci, pre ktorých je cielená výživa nôh prvoradá, pričom radosť môžu spraviť aj svojim blízkym.

Kondícia nôh sa s pribúdajúcim vekom, vplyvom dlhého státia, sedenia alebo cestovania môže zhoršiť. Dostaviť sa môže aj neželané nepohodlie dolných končatín, ktoré môže byť dôsledkom ich nedostatočnej výživy. V zimnom období obzvlášť, kedy sa musíme vyrovnať s výkyvmi vonkajších teplôt, pri prechode z vonku do vykúrenej miestnosti alebo naopak. Cielená výživa nôh však podobné nepríjemnosti môže citeľne zmierniť.

Veľké balenia 100 + 20 tabliet

Vianočné balenia výživových doplnkov Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple obsahujú 100 + 20 tabliet a navyše majú pribalený aj darček – hrejivé ponožky nielen pre nohy nohaté. Na pultoch lekární možno nájsť balenia s ponožkami už teraz a k dispozícii budú do vypredania zásob. Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, Mobivenal micro okrem nich obsahuje aj 30 mg escínu v jednej tablete. Cena vianočného balenia sa neodlišuje od klasického balenia 100 +20 tabliet.

Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple myslí v predvianočnom období na všetkých, pre ktorých je cielená výživa nôh prvoradá. Radosť tak môžete spraviť nielen sebe, ale aj svojim blízkym, ktorí sa takémuto vianočnému baleniu určite potešia.

Sledujte našu Mobivenal Facebook stránku a budete vedieť o všetkých novinkách v predstihu.