TOTO SÚ VAŠE SKÚSENOSTI S MOBIVENALOM

A my vám za ne ďakujeme! Pýtate sa nás často rôzne veci o Mobivenale micro či Mobivenale micro simple. Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť. A kombinácia oboch môže byť na nezaplatenie – najmä ak ide o reakcie a skúsenosti ľudí, ktorí tento výživový doplnok užívajú.

Práve časté a mnohé otázky nás inšpirovali k tomu, aby vznikol tento blog. Mnohí totiž chcete vedieť, na čo sa Mobivenal používa, aký je rozdiel medzi Mobivenalom micro a Mobivenalom micro simple, aké zloženie má Mobivenal a v neposlednom rade aj to, kde ho môžete kúpiť v akcii za výhodnejšiu cenu.

Aj keď je Mobivenal na Slovensku už do roku 2012 a je dlhodobou jednotkou na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu, vieme, že nie všetci z vás mali možnosť dozvedieť sa všetky potrebné informácie.

Preto sme sa snažili najčastejšie otázky zosumarizovať a nájdete ich na tejto stránke.

Napísali ste

Zo skúseností našich fanúšikov z našej Facebook stránky a návštevníkov rôznych webových stránok vyberáme tieto. Veríme, že veľa napovedia:

Alena P.: Mobivenal beriem pravidelne už 2,5 roka a cítim sa lepšie. (zdroj FB Mobivenal, 18.2.2019)

Helena A.: Mobivenal Micro simple 100+20 užívam najmenej 3 roky. Poradili mi v lekárni namiesto podobného lieku. Tento je ale lacnejší a účinky také isté. (zdroj FB Mobivenal, 13.2.2019)

Iveta P.: Pracujem ako zdrav. sestra…nebolia ma tak nohy…užívam ho už druhý mesiac…a nemám také opuchnuté vystúpené žily… (zdroj FB Mobivenal, 13.2.2019)

Štefánia M.: Odporúčam, pomáha mi žiť lepšie. Vďaka (zdroj FB Mobivenal, 31.12.2018)

Iveta P.: Odporúčam, zmierňuje mi bolesti nôh… (zdroj FB Mobivenal, 30.12.2018)

Anna R.: Používam ho už dlho a som s ním spokojná. (zdroj FB Mobivenal, 1.11.2018)

Gita S.: Užívam ho už roky je dobrý na žily i hemoroidy (zdroj FB Mobivenal, 22.6.2018)

Tibor S.: Výborný produkt, mám sedavé zamestnanie a opuchy členkov úplne zmizli, je potrebné to ale brať pravidelne. Super cena. (zdroj pilulka.sk, 13.12.2018)

Katarina J.: tento výrobok máme odskúšaný a ozaj pomáha pri bolesti nôh pri kŕčových žilách vrelo odporúčam (zdroj pilulka.sk, 24.4.2017)

Katarina M.: vyskúšaný výrobok pri úľave od bolesti nôh z dôvodu kŕčových žíl, super cena. Odporúčam… (zdroj pilulka.sk, 16.4.2017)

Helena A.: K nákupu som sa rozhodla hlavne kvôli skvelej cene. Beriem Mobivenal už dlhšiu dobu a veľmi mi pomáha pri bolestiach kŕčových žíl. (zdroj pilulka.sk, 11.12.2016)

Lenka J.: Prináša skvelú úľavu od bolesti nôh, skvelá cena. (zdroj pilulka.sk, 18.11.2016)

Pre zaujímavosť, Mobivenal micro získal pozitívne hodnotenie na web stránke heureka.sk, kde ho až 91 % zo 127 ľudí (recenzií) odporúča na základe vlastných skúseností. Podobne je na tom aj Mobivenal micro simple, odporúča ho 86 % zo 49 ľudí (recenzií).

Máte aj vy svoju vlastnú skúsenosť s Mobivenalom? Podeľte sa o ňu na našej Facebook stránke, budeme radi. Už čoskoro sa dozviete aj o malom projekte, do ktorého chceme zapojiť všetkých priaznivcov Mobivenalu, v hre budú aj zaujímavé ceny! 🙂