STE NOHAŇA NOHATÁ, VIANOČNÝMI NÁKUPMI „ZODRATÁ“?

Tak ako, spokojnosť s vianočnými darčekmi? Alebo niektoré „nesadli“, prípadne využijete povianočné zľavy z peňazí, ktoré ste dostali? Poctivo si nákupy odchodíte, alebo to vyriešite radšej z pohodlia obývačky cez e-shop? Tak či onak, nohy dostanú zabrať v obidvoch prípadoch.

Kde bolo, tam bolo, bola raz moderná Nohaňa nohatá. Kde sa vzal, tu sa vzal, povianočný čas nastal. Aby spravila radosť sebe i ostatným, nezabudla na vianočné, ale i dodatočné darčeky. Lenže čo s jej boľavými nohami? Či chodila po obchodoch a či doma zostala, nepohodlie v nohách večer cítila.

Dlhé sedenie nie je žiadne potešenie

Ten, kto nakupuje darčeky alebo bežné spotrebné veci cez internet to pozná dôverne. Čím viac stránok pozrie, tým viac produktov mu ponúkne, až napokon porovnáva. Cenu, funkcie ale aj značku. Veď keď kúpiť, nech to nie je mačka vo vreci. Lenže, aj takýto nákup nemusí byť žiadna „rýchlovka“, človek sa niekedy zbadá až po niekoľkých hodinách za počítačom, že nič nepil, nezjedol a z jednej polohy sa nepohol. A vtedy sa ozvú nôžky boľavé, takmer strnulé, pretože im pohybu nebolo dopriate. Ej veru, dlhé sedenie nie je žiadne potešenie a Nohaňa nohatá by o tom rozprávať vedela. Preto vždy, keď dlho sedíte, myslite na svoje nohane, z ktorých nech sa „drevo“ nestane.

Dali ste malý maratón?

Aj keď chôdza nohám prospieva, nemusí to byť žiadna úľava. Nárazovo zvládnutý malý maratón môže nohám nohatým rozladiť stály tón. Veď ide nielen o obuv, ale aj kondíciu, vonkajšiu a vnútornú teplotu vzduchu. Zo zimy do tepla a z tepla do zimy, ej veru, to nie sú žiadne pozitívne divy! Nohane nohaté, takouto záťažou skúšané, večer doma pýtajú zaslúženú odmenu. Oddýchnuť im treba dať, smerom nahor vykladať.

S princom je to o inom

Keď si s nohami rady dať neviete, je lepšie, ak to niekomu poviete. Povianočný darček pre vás špeciálne, môže byť od princa oficiálne. Princ Mobivenal radí, ako si nohy udržať v zdraví. Pre nohy nohaté, na výživu bohaté, Mobivenal poznáte? Micro či micro simple, dodajte končatinám denne. Či sedíte, stojíte alebo cestujete, na nohy sa sťažovať nebudete. Navyše teraz špeciálne, môžete mať balenie ideálne. S hrejivými ponožkami na nohy nohaté, nepohodlím dlho skúšané. Skúste niektoré lekárne, či ho ešte majú na sklade.

http://www.mobivenal.sk/vianocne-balenia-mobivenal-s-darcekom/