ŠŤASTNÁ RODINA ALEBO SPOKOJNÉ NOHY? MÔŽETE MAŤ OBOJE!

Každá žena to veľmi dobre pozná. A hlavne pred Vianocami. Obehať všetky obchody kvôli darčekom (nie vždy zoženiete všetko na prvýkrát, však áno…), dokúpiť novú výzdobu do interiéru či exteriéru, pomôcť s nákupmi rodičom, sestre, rodine… Keď už máte  túto prvú jazdu za sebou, začína sa druhý kolobeh po obchodoch, tentoraz potravinový.

Najskôr zháňate tie trvanlivejšie potraviny, ako nápoje či ingrediencie na pečenie, a potom prichádza na rad aj ryba, zelenina, zemiaky a podobne. A to sme ešte nespomenuli upratovanie našich príbytkov, kedy nám aplikácia v telefóne hlási veeeeeľa nachodených kilometrov. A tiež poschodí z umývania okien 😊.

Rodinná spokojnosť nadovšetko

My ženy sme už raz také. Chceme, aby boli všetci okolo nás spokojní a šťastní. Veď na tom by nebolo nič zlé, ak by sme však pri tom všetkom zhone nezabudli na seba. Na svoje potreby, na svoje telo, na svoje unavené nohy. Aj vy sa čudujete, prečo je kondícia vašich nôh z čias vysokej školy dávno fuč a máte ich ako z kameňa? Je to určite aj vekom, ale…

Čo vám pomôže

Ak dlho sedíte či stojíte alebo veľa chodíte a pociťujete potom únavu a nepohodlie v nohách, príčinou môže byť nedostatočná výživa. Mnohí z nás na ňu zabúdajú alebo ju zanedbávajú. Najlepšie je dopriať dolným končatinám cielenú výživu s vyváženým obsahom potrebných nutrientov, ktorú nájdete vo výživových doplnkoch Mobivenal. Vďaka výžive dochádza k revitalizácii a určite oceníte aj pocit ľahkých nôh a sviežosti. Po dlhom chodení, keď si nohy pomaly ani necítite, odporúčame ľahnúť si na chrbát a zdvihnúť ich do vyvýšenej polohy. Ak to zvládnete, oprite si ich rovno o stenu, ak nie, podložte si nohy vankúšmi alebo dekami. Spätné prúdenie krvi vám určite uľaví.

Diosmín a hesperidín

O zlepšenie kondície vašich nôh sa postarajú diosmín a hesperidín. Obidve zložky patria do skupiny citrusových flavonoidov. Úlohou diosmínu je ochraňovať cievy a spolu s hesperidínom majú antioxidačný efekt (neutralizujú voľné radikály) a z toho vyplývajúci protizápalový a protivírusový účinok. Spomeňme ešte escín, ktorý sa získava z pagaštanu konského a jeho úlohou je bojovať proti opuchom.

Prvá voľba proti nepohodliu v nohách

Nech budete robiť, chystať a pripravovať pred Vianocami čokoľvek, nezabúdajte na svoje nôžky, ktoré vás nosia celý život. Venujte im trochu pozornosti a cielenej výživy a ony sa vám odvďačia dobrou kondíciou.

Vyskúšajte jednotku na trhu výživových doplnkov s obsahom účinných látok diosmín a hesperidín. Ide o prípravky MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete. Tieto doplnky výživy sú slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, ktorý je navyše aj cenovo dostupný.

Oba obľúbené varianty Mobivenalu micro aj Mobivenal micro simple teraz v lekárňach kúpite vo fantastickom vianočnom balení aj s ponožkami ako darčekom!