SME SÚČASŤOU BRATISLAVA MARATHONU

Už o pár dní vypukne v hlavnom meste bežecké šialenstvo. A Mobivenal bude pri tom! Prečo? Pretože vieme, že aj bežcov môžu trápiť ťažkosti s nohami.

Aj z našej web stránky už viete, že Mobivenal pomáha ľuďom, ktorí dlho sedia, stoja, cestujú… Ale nielen im! Ako ste si mohli prečítať v našom predošlom blogu, z rozhovoru s pani doktorkou z angiologickej ambulancie vyplynul fakt, že pomoc potrebujú napríklad aj rekreační športovci. A tých bude na 14. ročníku Bratislava Marathonu (6 a 7. apríl 2019) viac než dosť. Mnohí sa tak budú môcť naštartovať s Mobivenalom. Takú možnosť sme dali aj vám, našim fanúšikom na Facebooku, ktorí ste sa mohli zapojiť do súťaží o štartovné a sme radi, že sme mohli spraviť radosť viacerým z vás.

Kde nás nájdete?

Vizuálne budeme všade naokolo a nebudeme chýbať ani priamo na mieste. Navštívte nás v našom stánku Mobivenal, kde na vás čakajú zaujímavé aktivity.

V sobotu, 6. apríla 2019, medzi 14 a 18 h bude prítomná aj pani doktorka, ktorá bude všetkým záujemcom sledovať žily a ich kondíciu s pomocou sonografu.

Môžete si nechať skontrolovať aj tie vaše, navyše sa s ňou môžete poradiť v otázkach, ktoré trápia vás a vaše nohy. V ostatnom čase nájdete v stánku príjemné hostesky, ktoré budú rozdávať informačné materiály a reklamné vzorky Mobivenalu. Tešíme sa na vás!

Sledujte nás na Facebooku aj naďalej a dozviete sa o našich ďalších aktivitách, ktoré chystáme tento rok. Najbližšie sa vidíme na Bratislava Marathone! 🙂