Ocenenie OTC

Začiatkom roka 2013 spracovala odborná redakcia spoločnosti EDUKAFARM článok, v ktorom prezentuje výsledky prieskumu Lekárnici odporúčajú 2012. Pomerne krátko po uvedení prípravku do praxe si získal najvyššiu dôveru náš výživový doplnok MOBIVENAL.

Prečo si práve MOBIVENAL získal tak rýchlo svoju popularitu?

Výživový doplnok MOBIVENAL obsahuje účinné látky mikronizovaný diosmín a hesperidín, ktoré dopĺňa escín izolovaný z pagaštanu konského. Veľmi priaznivé skúsenosti z lekárskej praxe a zároveň veľmi dobrá bezpečnosť pri používaní viedli k tomu, že tieto účinné látky vstúpili nedávno na trh aj vo forme výživového doplnku, ktorý si môžu pacienti voľne kúpiť.

V prípade prípravku MOBIVENAL je viac než dostatočnou zárukou kvality spoločnosť Valeant Slovakia s. r. o. Všetky výrobné postupy spĺňajú európske kritériá Správnej výrobnej praxe (EU GMP) a sú certifikované v súlade s platnou národnou legislatívou a legislatívou EÚ v oblasti výroby liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov. Vďaka tomu sa na slovenský trh dostáva špičkový výživový doplnok. Skúsenosti z praxe, uvedené v prieskume „Lekárnici odporúčajú 2012“, túto kvalitu len ďalej potvrdzujú.“ (Zdroj: Lekáreň a lieky, 01/2013)

 

mix_object copy