MOBIVENAL V ROKU 2018. ČO PRINESIE 2019?

Koniec roka je správnym časom na rekapituláciu. Rok 2018 bol pre Mobivenal pestrejší než zvyčajne a priniesol zopár (veríme, že skvelých) noviniek. Čo prinesie rok 2019, je sa na čo tešiť?

V prvom rade sa chceme poďakovať. Všetkým vám, pretože nás inšpirujete k tomu, aby sme stále napredovali a prinášali tú najvyváženejšiu výživu nielen pre vaše nohy. V každom prípade sa tešíme vašej priazni a vernosti, obe si veľmi ceníme. Preto by sme vám aj touto cestou chceli popriať veselého Silvestra a nech rok 2019 užijete v pevnom zdraví!


A čo nám rok 2018 prichystal?

Nové balenia

Tak, ako aj naše nohy potrebujú nové topánky, pančuchy alebo ponožky, aj Mobivenal si už pýtal nové obaly. Rokmi zaužívaný vizuál krabičiek nahradila jeho modernejšia verzia so zachovanou farebnou odlišnosťou výživových doplnkov. Modro-fialové prevedenie zostalo pre Mobivenal micro simple s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu, červeno-zelené prevedenie pre balenie Mobivenal micro, ktorý je obohatený o 30 mg escínu. Podobne sa nemenili ani logá samotných produktov ako aj počet tabliet v troch variantoch krabičiek, pričom zostáva balenie 30 tabliet, 60 + 10 tabliet a 100 + 20 tabliet. Zmena balení sa dotýkala najmä v orientácii krabičiek zo šírky na výšku a nový je aj vizuál (grafické prevedenie) produktov. Viac sme o nových baleniach písali na tejto stránke.

Nohaňa nohatá

Rozprávky k decembru a k Vianociam neodmysliteľne patria. A aj preto vznikla milá rozprávka o Nohani Nohatej a princovi Mobivenalovi. 🙂 V podobnom duchu sa niesol aj rádiový spot, ktorý ste mohli počuť koncom decembra z rádia Jemné melódie, rádia Vlna a rádia Slovenska.

Vianočné balenia

Za bežnú cenu, len s darčekom navyše. Nádielka plná výživy nielen pre nohy nohaté! Ako je už zvykom pre Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple, aj tento rok pred najkrajšími sviatkami roka prišiel výživový doplnok s obsahom diosmínu a hesperidínu (poprípade aj escínu) vo vianočnom balení s hrejivými ponožkami. Veríme, že sa mu potešili všetci, pre ktorých je cielená výživa nôh prvoradá, pričom radosť mohli spraviť aj svojim blízkym. O baleniach sme písali aj na tejto stránke.

Rok 2019 je pred nami a chystáme viacero zaujímavostí, tak nás aj naďalej sledujte a dozviete sa včas, či niečo z toho nebude vhodné aj pre vás.

Happy new year 2019! Šťastný nový rok 2019!

Tím Mobivenal