MOBIVENAL JE ODTERAZ V NOVOM ŠATE!

S prichádzajúcim chladnejším počasím sa aj výživový doplnok Mobivenal obliekol do nového obalu. Prvá voľba Slovákov spomedzi výživových doplnkov s obsahom mikronizovaného diosmínu aj hesperidínu sa vizuálne zmenila. Nové Mobivenal micro a Mobivenal micro simple budú postupne pribúdať na pulty slovenských lekární. Ako ich spoznáte?

Modernejšia verzia na výšku

Pomerne jednoducho, nie je sa čoho obávať. Rokmi zaužívaný vizuál krabičiek nahradila jeho modernejšia verzia so zachovanou farebnou odlišnosťou výživových doplnkov. Modro-fialové prevedenie zostáva pre Mobivenal micro simple s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu, červeno-zelené prevedenie pre balenie Mobivenal micro, ktorý je obohatený o 30 mg escínu. Podobne sa nemenia ani logá samotných produktov ako aj počet tabliet v troch variantoch krabičiek, pričom zostáva balenie 30 tabliet, 60 + 10 tabliet a 100 + 20 tabliet. Zmena balení sa dotýka najmä v orientácii krabičiek zo šírky na výšku a nový je aj vizuál (grafické prevedenie) produktov.

Výživové doplnky Mobivenal micro simple a Mobivenal micro sú vyhľadávané Slovákmi, ktorí dbajú o dostatočnú a cielenú výživu svojich nôh. Ich kondícia sa môže zhoršovať nielen s pribúdajúcim vekom, ale aj vplyvom dlhého státia, sedenia alebo častého či dlhodobého cestovania.

Odporúčané ceny

Produkty Mobivenal v novom šate ponúkajú odteraz všetky dobré lekárne na Slovensku s týmito cenami:

  • Mobivenal micro Simple 60 + 10 tbl s odporúčanou cenou 10,90 eur;
  • Mobivenal micro 60 + 10 tbl s odporúčanou cenou 12,40 eur;
  • Mobivenal micro Simple 100 + 20 tbl s odporúčanou cenou 17,20 eur;
  • Mobivenal micro 100 + 20 tbl s odporúčanou cenou 18,70 eur.

Viac informácií o výživových doplnkoch Mobivenal nájdete na našej stránke www.mobivenal.sk, alebo na Facebook stránke Mobivenal.

Nové obaly prinášajú aj nový vietor na Facebook, nasledujúce dni budeme súťažiť o balenie Mobivenalu, tak nás pozorne sledujte 🙂 zapojiť sa taktiež môžete aj do zabehnutého online vernostného programu Mobivenal, a to prihlásením, kliknite sem. Mesačne žrebujeme 3 šťastlivcov, ktorí po splnení podmienok získajú balenie Mobivenalu zdarma. Tak neváhajte a zapojte sa aj vy!