BEZ HANBY UKÁZALA SVOJE OPUCHNUTÉ NOHY!

Myslíte si, že známe osobnosti nemajú trampoty s nohami? Omyl. Dôkazom toho je skúsenosť mladej americkej raperky, ktorá problémy s nohami priznala.

Čítať viac

MAJTE NOHY V POHODE NIELEN NA POHODE

S ťažkosťami nôh je to ako so šedinami - niekoho postihnú v dvadsiatke, iného neskôr. Preto je dobré vedieť, ako ich mať v pohode nielen počas festivalu.

Čítať viac

AKO SPRÁVNE SEDIEŤ V AUTE, ABY VÁS NEBOLELI NOHY?

Možno sa aj vy chystáte na letnú dovolenku autom, no aj mimo nej trávite v štvorkolesovom tátošovi dostatočne veľa času? Potom by ste mali vedieť, ako správne v ňom sedieť, aby vás zbytočne neboleli nohy.

Čítať viac

MYSLITE NA VÝŽIVU NÔH UŽ PRED CESTOU NA DOVOLENKU

Podceniť prípravu na dovolenku sa nevypláca. Okrem nevyhnutností by mala zahŕňať aj cielenú výživu nôh, pretože dolné končatiny pri cestovaní trpia najviac.

Čítať viac

TIPY, AKO „NAŠTARTOVAŤ“ NOHY DO JARNEJ PRÍRODY

Teplejšie a krajšie počasie láka von. Mnohí cez týždeň premýšľajú, kam sa vyberú počas víkendu, ak bude pekne. Lenže čo vaše nohy, sú na to pripravené?

Čítať viac

SME SÚČASŤOU BRATISLAVA MARATHONU

Už o pár dní vypukne v Bratislave bežecké šialenstvo. A Mobivenal bude pri tom, pretože aj bežcov môžu trápiť ťažkosti s nohami.

Čítať viac

ŤAŽKOSTI S NOHAMI NEOBCHÁDZAJÚ ANI ŠPORTOVCOV

Aj keď je pohyb jedným zo spôsobov predchádzania cievnych ochorení, vyskytujú sa aj u športovcov. Postihujú asi 40 - 60 % žien a 15 - 30 % mužov.

Čítať viac

PROSPEŠNÉ CVIKY PRE VAŠE BOĽAVÉ NOHY

O chôdzi či behu sme už písali. Ale jestvuje mnoho dobrých cvikov na rozhýbanie unavených nôh. V kombinácii s cielenou výživou môžu byť tým pravým balzamom.

Čítať viac

TOTO SÚ VAŠE SKÚSENOSTI S MOBIVENALOM

Zaujímate sa o Mobivenal micro a Mobivenale micro simple? Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť - toto sú skúsenosti ľudí užívajúcich tento výživový doplnok.

Čítať viac