Sme súčasťou Bratislava Marathonu

Už o pár dní vypukne v Bratislave bežecké šialenstvo. A Mobivenal bude pri tom, pretože aj bežcov môžu trápiť ťažkosti s nohami.

Čítať viac

ŤAŽKOSTI S NOHAMI NEOBCHÁDZAJÚ ANI ŠPORTOVCOV

Aj keď je pohyb jedným zo spôsobov predchádzania cievnych ochorení, vyskytujú sa aj u športovcov. Postihujú asi 40 - 60 % žien a 15 - 30 % mužov.

Čítať viac

PROSPEŠNÉ CVIKY PRE VAŠE BOĽAVÉ NOHY

O chôdzi či behu sme už písali. Ale jestvuje mnoho dobrých cvikov na rozhýbanie unavených nôh. V kombinácii s cielenou výživou môžu byť tým pravým balzamom.

Čítať viac

TOTO SÚ VAŠE SKÚSENOSTI S MOBIVENALOM

Zaujímate sa o Mobivenal micro a Mobivenale micro simple? Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť - toto sú skúsenosti ľudí užívajúcich tento výživový doplnok.

Čítať viac

PERFEKTNÉ NOHY? ANI CELEBRITY ICH NEMAJÚ!

Problémy s nohami neobchádzajú ani známe osobnosti, no nechvália sa nimi. Čítajte ďalej a zistite, ktoré celebrity bojovali s nepohodlím nôh.

Čítať viac

KEĎ IGNORUJEME NOHY

Ak niečomu nevenujeme dostatok pozornosti, časom sa to vypomstí. Platí to aj pri nohách, ktoré možno nevedome ignorujeme a vystavujeme nezdravej záťaži.

Čítať viac

MOBIVENAL V ROKU 2018. ČO PRINESIE 2019?

Koniec roka je správnym časom na rekapituláciu. Rok 2018 bol pre Mobivenal pestrejší než zvyčajne a priniesol zopár noviniek. Bude taký aj rok 2019?

Čítať viac

STE NOHAŇA NOHATÁ, VIANOČNÝMI NÁKUPMI „ZODRATÁ“?

Riešite povianočné darčeky z peňazí, ktoré ste dostali? Nákupy si odchodíte, alebo ich vyriešite cez e-shop? Tak či onak, vaše nohy dostanú zabrať.

Čítať viac

VIANOČNÉ BALENIA MOBIVENAL S DARČEKOM

Nádielka plná výživy nielen pre nohy nohaté! Vianočné balenia Mobivenal 100 +20 tbl sú už v lekárňach v originálnom prevedení spolu s darčekom.

Čítať viac