TURISTIKA – AKO JU ZVLÁDNUŤ S OHĽADOM NA NOHY?

Hory a turistika vedú túto sezónu. Poradíme vám, ako ju zvládnuť na jednotku, aby ju vaše nohy príliš nepocítili.

Čítať viac

CHUDNETE? TOTO BY STE MALI VEDIEŤ O VÁŽENÍ A MERANÍ

Aj obezita môže negatívne pôsobiť na cirkuláciu krvi v dolných končatinách. Možno ste sa aj vy rozhodli zhodiť zopár kilogramov a my vám poradíme, ako sa správne vážiť aj merať.

Čítať viac

AQUA AEROBIK – CVIČENIE VO VODE UĽAVÍ SKÚŠANÝM NOHÁM

Pre zlepšenie cirkulácie krvi v dolných končatinách sa odporúča pravidelný pohyb. A teraz v lete nie je lepšia kombinácia ako cvičenie vo vode.

Čítať viac

TIPY NA UNAVENÉ NOHY Z CESTOVANIA

Toto leto mnohí zmenia lietadlo za auto alebo iný dopravný prostriedok. Cesta za relaxom však môže negatívne vplývať na dolné končatiny. Ako tomu predísť a ako sa o nohy po dlhšej ceste postarať?

Čítať viac

KAMARÁTKA UNAVENÝCH NÔH? TENISOVÁ LOPTIČKA!

Okrem klasického využitia tenisovej lopty na tenisovom kurte alebo ako hračky pre psa jestvuje aj ďalšie, ktoré stojí za zmienku. Ide totiž o skvelého pomocníka k mnohým prospešným cvičeniam, za ktoré sa vám poďakujú vaše ťažko skúšané nohy.

Čítať viac

POROVNAJTE SI, ČI MÁTE „NEPOSLUŠNÉ“ NOHY

Máte pocit, že kondícia vašich nôh už nie je taká ako kedysi? Neposlúchajú vás? Možno si zaslúžia zvýšenú pozornosť a cielenú výživu.

Čítať viac

NOHY V LETE – MYSLITE NA NE UŽ DNES!

Pripravte si nohy na letnú sezónu bez ohľadu na to, či sa niekam chystáte cestovať na dovolenku. Venujte im dostatočnú pozornosť, aby vám dobre slúžili.

Čítať viac

VIEME, AKO NA LENIVOSŤ! NOHY PREDSA POTREBUJÚ POHYB

Pravidelný pohyb zlepšuje kondíciu nôh. No ako sa naštartovať a prekonať lenivosť? Máme tipy, s ktorými sa vám to podarí!

Čítať viac

OBÉZNI ĽUDIA RISKUJÚ ZDRAVIE SVOJICH ŽÍL

Udržiavate si zdravú hmotnosť? Robíte dobre aj vašim žilám. Obezita je hlavnou príčinou poškodenia žíl na dolných končatinách. Obézni ľudia často netušia, ako trpia žily dolných končatín.

Čítať viac