VŠETKO PRE MOJE NOHY

A čo robíte pre tie vaše vy? Informujete sa, staráte sa a navyše im doprajete aj cielenú výživu? Ak náhodou neviete, ako na to, sledujte nás a spoločne to zvládneme.

Čítať viac

TOTO SÚ NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O ŽILÁCH A CIEVACH

ýživa nôh skúšaných dlhým státím, sedením či cestovaním je pre nás témou č. 1. Užitočných informácií z tejto oblasti nie je nikdy dosť, a preto na stránke www.mobivenal.sk pribudol užitočný obsah.

Čítať viac

MOJE NOHY – BOĽAVÉ A ŤAŽKÉ?

Ak sa aj vaše nohy menia na pomyselné balvany a hľadáte informácie, ako by ste im mohli pomôcť, poradíme vám. Všetko potrebné nájdete na www.mojenohy.sk.

Čítať viac

UNAVENÉ NOHY? TOTO SÚ VAŠE RADY, KTORÉ POMÁHAJÚ

Nedávno sme vás na našej Facebook stránke vyzvali, aby ste sa podelili o overené tipy a triky na unavené nohy. Vytvorili sme rebríček tých naj – viete, aké to sú?

Čítať viac

BEZ HANBY UKÁZALA SVOJE OPUCHNUTÉ NOHY!

Myslíte si, že známe osobnosti nemajú trampoty s nohami? Omyl. Dôkazom toho je skúsenosť mladej americkej raperky, ktorá problémy s nohami priznala.

Čítať viac

MAJTE NOHY V POHODE NIELEN NA POHODE

S ťažkosťami nôh je to ako so šedinami - niekoho postihnú v dvadsiatke, iného neskôr. Preto je dobré vedieť, ako ich mať v pohode nielen počas festivalu.

Čítať viac

AKO SPRÁVNE SEDIEŤ V AUTE, ABY VÁS NEBOLELI NOHY?

Možno sa aj vy chystáte na letnú dovolenku autom, no aj mimo nej trávite v štvorkolesovom tátošovi dostatočne veľa času? Potom by ste mali vedieť, ako správne v ňom sedieť, aby vás zbytočne neboleli nohy.

Čítať viac

MYSLITE NA VÝŽIVU NÔH UŽ PRED CESTOU NA DOVOLENKU

Podceniť prípravu na dovolenku sa nevypláca. Okrem nevyhnutností by mala zahŕňať aj cielenú výživu nôh, pretože dolné končatiny pri cestovaní trpia najviac.

Čítať viac

TIPY, AKO „NAŠTARTOVAŤ“ NOHY DO JARNEJ PRÍRODY

Teplejšie a krajšie počasie láka von. Mnohí cez týždeň premýšľajú, kam sa vyberú počas víkendu, ak bude pekne. Lenže čo vaše nohy, sú na to pripravené?

Čítať viac