BEZ HANBY UKÁZALA SVOJE OPUCHNUTÉ NOHY!

Myslíte si, že známe osobnosti nemajú trampoty s nohami? Omyl. Dôkazom toho je aj nedávna skúsenosť mladej americkej raperky, ktorá problémy s nohami otvorene priznala.

Ide o 26-ročnú americkú raperku Cardi B, ktorá v uplynulých dňoch potvrdila svoju pozíciu najúspešnejšej raperky na planéte. Stala sa totiž majiteľkou poslednej zo série prestížnych trofejí – získala ocenenie BET Awards pre najlepšiu ženskú interpretku rapového žánru.

Negatívne vedľajšie účinky liposukcie?

Za krásu sa trpí a liposukcia nie je žiadnou výnimkou. Raperka mala naplánované koncerty, ktoré však musela nečakane zrušiť. Dôvod? Neskutočne opuchnuté nohy vraj po tom, čo podstúpila liposukciu v oblasti brucha.

Na jednej strane sklamala svojich fanúšikov kvôli zrušeným koncertom, no na druhej strane si mnohých získala svojou úprimnosťou. Zverejnila totiž fotografiu jej opuchnutých nôh, aby dokázala, že naozaj zápasí s veľkým problémom. „Pozrite sa, takto vyzerajú moje nohy po ceste lietadlom,“ prezrádzal text na jej Instagrame. „Lekári mi jednoducho odporučili, aby som si dala prestávku a oddychovala.“ Či nohy naozaj opuchli v dôsledku liposukcie nie je známe a ani potvrdené lekármi, všetko však nasvedčuje k tomu, že nohy Cardi B by si zaslúžili lepšiu výživu. A to najmä pri ceste lietadlom.

Keď nohy volajú o pomoc

Pridajte sa k Slovákom, ktorí dbajú na dostatočnú a cielenú výživu svojich nôh. Ich kondícia sa totiž môže zhoršovať nielen s pribúdajúcim vekom, ale aj vplyvom dlhého státia, sedenia alebo častého či dlhodobého cestovania.
Výživové doplnky s obsahom aktívnych látok diosmín a hesperidín sú prípravky MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete (prírodný výťažok z Pagaštanu konského). Flavonoidy diosmín a hesperidín majú antioxidačný účinok, takže môžu napomáhať tlmiť zápal. Escín môže napomáhať redukovať zápal a opuch.

Výživový doplnok MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, ktorý je navyše aj cenovo dostupný. Viac informácií o výživových doplnkoch Mobivenal nájdete na stránke www.mobivenal.sk, alebo na Facebook stránke Mobivenal.

Zdroj: People, Instagram Cardi B (@iamcardib)