PERFEKTNÉ NOHY? ANI CELEBRITY ICH NEMAJÚ!

Problémy s nohami neobchádzajú ani známe osobnosti, no nechvália sa nimi. Čítajte ďalej a zistite, ktoré celebrity bojovali s nepohodlím nôh.

Čítať viac

KEĎ IGNORUJEME NOHY

Ak niečomu nevenujeme dostatok pozornosti, časom sa to vypomstí. Platí to aj pri nohách, ktoré možno nevedome ignorujeme a vystavujeme nezdravej záťaži.

Čítať viac

MOBIVENAL V ROKU 2018. ČO PRINESIE 2019?

Koniec roka je správnym časom na rekapituláciu. Rok 2018 bol pre Mobivenal pestrejší než zvyčajne a priniesol zopár noviniek. Bude taký aj rok 2019?

Čítať viac

STE NOHAŇA NOHATÁ, VIANOČNÝMI NÁKUPMI „ZODRATÁ“?

Riešite povianočné darčeky z peňazí, ktoré ste dostali? Nákupy si odchodíte, alebo ich vyriešite cez e-shop? Tak či onak, vaše nohy dostanú zabrať.

Čítať viac

VIANOČNÉ BALENIA MOBIVENAL S DARČEKOM

Nádielka plná výživy nielen pre nohy nohaté! Vianočné balenia Mobivenal 100 +20 tbl sú už v lekárňach v originálnom prevedení spolu s darčekom.

Čítať viac

MOBIVENAL JE ODTERAZ V NOVOM ŠATE!

Prvá voľba Slovákov spomedzi výživových doplnkov s mikronizovaným diosmínom a hesperidínom sa vizuálne zmenila. Nové balenia postupne pribúdajú do lekární.

Čítať viac

ŠŤASTNÁ RODINA ALEBO SPOKOJNÉ NOHY? MÔŽETE MAŤ OBOJE!

Ak dlho sedíte či stojíte alebo veľa chodíte a pociťujete potom únavu a nepohodlie v nohách, príčinou môže byť nedostatočná výživa. Nezabudnite na svoje unavené nohy ani počas vianočných príprav!

Čítať viac

PREKVAPIVÉ FAKTY – ČO STE DOTERAZ NEVEDELI O NOHÁCH?

Berieme ich ako samozrejmosť a často si možno ani neuvedomujeme, že bez nich by bol náš život zaručene iný. Nohy mnohí vnímajú až vtedy, ak sa ozvú s nejakou nepríjemnosťou, s únavou, bolesťou, ťažobou či inými podobnými príznakmi.

Čítať viac

NOHY POTREBUJÚ POHYB – KTORÉ CVIKY SÚ PROSPEŠNÉ?

Dlhé sedenie či státie si pýta svoju daň. Cvičenie a pohyb sú nohy tým najlepším „vykúpením“. Viete, ktoré cviky sú pre ne dobré a podporujú zdravý krvný obeh?

Čítať viac